Ana Sayfa / Çocuk Yatak Odası / Pembe kız çocuk odası dekorasyonu
Çocuk odası dekorasyonu

Pembe kız çocuk odası dekorasyonu

Pembe kız çocuk odasında, Kız çocuğunuz ve sizin favori renginiz olacak pembenin tasarımdan bahsedeceğiz.

Kız çocuğu olan ailelerin hayatlarında en çok kullandıkları renkler hiç kuşkusuz pembedir. Çocuğunuz doğduğu andan itibaren pembeyle iç içe yaşamaya mecbur kalırsınız. Çocuğunuz için dekore edeceğiniz odanın genel renk tonlaması tabi ki pembedir. Pembenin renk tonlarını seçerken koyu pembe ve kırmızı renklerden kaçabilirsiniz koyu pembe ve kırmızı sizi boğucu bir dekorasyona itecektir.

DEKORASYON SAATİ ….

Anneler çocuklarının odalarını dekore etmekten zevk de alacaklardır ama bu dekorasyonu kendi kafalarına göre değil de çocuğunuzun da fikriyle birlikte yapmalısınız. Evinizin her bölümüne pembe rengi hakim olacaktır, mutfağınızdan oturma odanıza kadar pembe bir dünya sizi bekliyor.

Bu yüzden siz değerli okurlarımız için  PEMBE KIZ ÇOCUK ODASI DEKORASYONU yazısını derledik.

Odamızın dekorasyonuyla ilgili dikkat etmemiz gerekenleri anlatmaya başlayalım. Odaya bir rengin hakim olması genelde riskli bir dekorasyondan ama söz konusu çocuk odası ve pembe rengi olunca işler değişiyor. Pembe rengi odaya hakim olacak ama odada ki bütün tefrişleri yine de pembe seçmemeliyiz burada ki en önemli kısım pembeyle uyumlu renkleri bulmaktadır. Beyaz ve turkuaz renkleri bu konuda size yardımcı olabilirler tabi ki yine de sizin zevkinize kalmış bir durum.

Perde olarak beyaz tül perdeler kullanabilirsiniz veya süper kahraman resminin bulunduğu stor bir perde de kullanabilirsiniz. Duvarlarınıza stickerlar yapıştırabilirsiniz. Çocuğunuzun bulunduğu renkli çerçeveli resimler de bu dekorasyonun vazgeçilmezlerindendir.

Komple pembe renkli mobilyalarda tercih edebilirsiniz bunun yerine alternatif olarak pembe mobilya üzeri beyaz çiçekli desenler olabilir. Çocuğunuzun yaşında göre bu dekorasyon değişiklik gösterebilmektedir ama en önemli kısım çocuğunuzun da fikrini almanız ortak noktada buluşmanız olacaktır.

Sarkıt avizeler çocuk odalarında tehlikeli olabilir bunlar yerine spor ışıklar daha modern ve güvenli olabilir.

Pembe kız çocuk odası dekorasyonu başlığında genel olarak söylenebilecek detaylar bunlar , yazımızı okuyup yine karar veremediğiniz noktalar olursa sitemizin iletişim kısmından mimarlarımızla iletişime geçebilir dekorasyon konusunda fikir alabilirsiniz.

HAKKINDA admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir