Ana Sayfa / Duvar Dekorasyonu / Mutfak duvar dekorasyon önerileri

Mutfak duvar dekorasyon önerileri

Mutfak duvar dekoru yazımızda evlerimizin kalbi olan mutfaklarımızın duvar dekorosyonu nasıl yapılır hangi ürünler kullanılır bunlardan bahsedeceğiz. Kadınları gün içinde en çok zaman geçirdikleri yer mutfaklardır, bu yüzden bütün kadınların mutfaklarının güzel olmasını orada yemek yaparken keyifli zaman geçirebilmek ister. Bütün kadınların mutfaklarında görebileceği dekoratif fikirleri siz değerli okurlarımızla paylaşıyoruz. Bu dekoratif fikirlerin en özelliği ekonomik olmasıdır pahalı tasarımlar için çok fazla fikir vermeye gerek olduğunu düşünmüyorum zor olan ekonomik bir tasarım yapmaktır.

Mutfak duvarlarınızda kullanacağınız birbirinden güzel tablolar ve dekoratif eşyaları göstereceğiz. Bu ürünlerin olduğu mutfaklar eskisinden daha samimi ve daha keyifli bir dekora sahip olacaktır.

DEKORATİF DUVARLAR ….

DUVAR SETİ

  • Ahşap ve yeşillikten dekore edilmiş harika bir mutfak dekorasyonu, Siz de bu tarz bir mutfak dekorasyonuna sahip olabilirsiniz.

  • Siyah tablolar mutfak duvarına en çok yakışan dekoratif ürün olabilir. Mutfak dekorasyonu yaparken kendinizi özgür ve rahat bırakın bütün eşyalardan dekorasyon yapılabilir bunu sakın unutmayın..

  • Ahşap raflar mutfakların vazgeçilmezidir. Bu görselde de gördüğümüz gibi eski bir sandık bile dekorasyona en yalın haliyle ne kadar yakışmış…

  • Son yıllarda bu tablolar oldukça sık kullanılmaya başlanmıştır. Ahşap bir çerçeve içerisine dilediğiniz bir resmi yerleştirebilirsiniz.

  • Ahşap tablolar , ok işaretleri ve ahşap mumluklar mutfaklarınıza çok yakışacak. Bu dekorasyonlarda en önemli kısım dekoratif seti oluşturmaktan değil bu setin mutfağın hangi kısmında kullanılacağıdır.

Siyah harflerden ve siyah çerçevelerden dekore edilmiş harika bir duvar görmekteyiz..

  • Kalorifer peteğinin bile dekorasyona dahil edildiğini ve dekorasyonun içinde kaybolduğunu görmekteyiz , sizde peteğinizin gözükmemesini istiyorsanız farklı alternatif yöntemlerde kullanabilirsiniz.

  • Özel olarak tasarlanmış bu tablo oldukça işlevsel ve estetik görünmektedir. Kurutulmuş otlar dekorasyonla bütünleşmiştir. Anahtarlık oldukça işlevsel ve bütünleşmiştir tasarımla.

  • Birbirinden farklı dekoratif ürünleri görmekteyiz, dilediğiniz yazıları resimleri dekorayonunuza dahil edebilirsiniz.

  • Mutfak dekorasyonunuzda dilediğiz tabloları kulanabilirsiniz veya eski anahtarlarınız varsa onları da kullanabilirsiniz, eski eşyalar dekorasyonda nostaljik bir hava katacaktır.

Mutfak duvar dekoru başlığında genel olarak söylenebilecek detaylar bunlar, yazımızı okuyup yine de karar veremediğiniz noktalar olursa sitemizin iletişim kısmından mimarlarımızla iletişime geçebilir dekorasyon konusunda fikir alabilirsiniz.

Bu yazımızda kullandığımız görseller surpriz_tatlar_atolyesi__ sayfasına aittir.

 

HAKKINDA admin

Editörün Seçtikleri

İtalyan boya (stucco boya) nedir ?

İtalyan boya ( stucco boya) nedir? Bu boyayı neden tercih etmeliyiz veya neden tercih etmemeliyiz gibi bilgileri sizlerle paylaşıyoruz. Avantaları ve dezavantajları nelerdir siz değerli okurlarımızla paylaşıyoruz….

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir