Ana Sayfa / Mobilyalar / Modern Yemek Masası Fikirleri

Modern Yemek Masası Fikirleri

Modern Yemek Masası Fikirleri

Günümüz  modern yemek masası modellerinden yaptığımız derleme ile sizlere birkaç örnek  sunacağız.

Bu yemek masası daha kalabalık aileler için düşünülüp tasarlanmıştır. Ahşap ve mermerin modern çizgi ve estetik ile birleştirilmesi ile elde edilmiştir. Sandalyelerin renk ve dokusu aynı zamanda sandalyenin ayaklarının benzer materyaller olması tasarımı bütüncül hale getirmiştir.

Oval olan bu masamız çekirdek ailenin kullanımı için tasarlanmıştır. Modern ve estetik bir havası olan bu masa hem malzeme hem de tasarım detayları ile tamamen minimalist bir tasarımın eseridir. Sandalye döşemesi ve strüktür malzemesi masanın ki ile aynı olması bütünü bozmamıştır.

Modern yemek masası fikirlerinde bu örnek modernizm ve estetik düşünceyi destekleyen en başarılı tasarımlardan biridir. Oval olan bu masa da ovalin vermiş olduğu yumuşak hatlar bu yemek masasını daha sade ve modern bir hava katmıştır.

Klasik bir tasarıma sahip bu masa modern malzemeler ve tasarım detayları sayesinde klasiklikten çıkmıştır. Siyah rengin asaleti ile tasarıma boyut atlatılmıştır. Mutfakta  kullanılan bu masa kullanım alanı ile çok yer kaplamaması kullanım kolaylığı sağlamaktadır.

Amerikan tarzda yapılmış mutfak ve oturma odası  tasarımında bağlantıyı sağlayan bu masa hem kullanım kolaylığı hem de iki farklı mekanın birlikteliğini sağlamaktadır. Bu güzel ve estetik tasarımda renk ,doku ve malzeme uyumu tam olarak olması gerektiği gibi tasarlanmıştır.

Düz bir duvara yaslanmış olan bu yemek masası ise tamamen mekana uygun ve mekanda kullanımına uygun bir şekilde tasarlanmıştır. Beyaz bir duvara yaslanmış olan bu masa ahşap detayı ile modern bir hava katılmıştır. Sandalyelerin döşemeleri ise estetik bir etki sağlanmıştır.

Ahşabın eskitme tekniği ile yapılan bu masada uygulamanın en güzel örneklerinden biri diyebiliriz. Bu örnekte iç mekanda kullanılmış olmasına rağmen bizim tavsiyemiz bahçede veya zemin terasında kullanılması daha uygun olabilir. Tamamen ahşap olmasının yanı sıra modern bir malzeme kullanılmadan hoş bir tasarım yapılmıştır.

modern yemek masası fikirleri ve modelleri olarak ele aldığımız bu örnekte ahşap tablayı taşıyan ayaklarda tesisat borusu gibi detaylar ön plana çıkmaktadır. Estetik bir görünüme sahip sandelyeler ise bu bütünlüğü tamamlamıştır.

Modern Yemek Masası Fikirleri Örnekleri

HAKKINDA admin

Editörün Seçtikleri

Modern koltuk takımı önerileri

Salonumuz da oturma odamız da yerine göre balkonumuzda ve mutfağımızda kullandığımız koltuk takımlarında her geçen gün yeni tasarımlar çıkmaktadır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir