Ana Sayfa / Salon / Küçük Salon Dekorasyonu
küçük salon modelleri

Küçük Salon Dekorasyonu

Küçük Salon Dekorasyonu

Günümüz ihtiyaçları ve üretim maliyetleri ve üreticilerin kar amacının sonuçları olarak küçük daireler ortaya çıkmıştır. Bunun sonucu olarak da küçük salonlar ortaya çıkmıştır. Küçük salon dekorasyonları günümüz evlerinin en önemli detaylarından biri olmuştur.Gelin hep birlikte bu dekorasyonda dikkat edilmesi gerekenler neler ve bu dekorasyonu destekleyen dekoratif fikirler nelerdir. bu yazımızda bunları inceleyeceğiz.

Bu örnekte üç kişilik bir koltuk ve bu mobilyanın bir parçası olan önündeki puf ile birlikte oturma alanı düzenlenmiş. Bunun yanında yuvarlak bir yemek masası ile yeme bölümü daha az yer kaplayacak şekilde tasarlanmıştır. Yine bu minimalist oda için minimalist bir televizyon ünitesi ile bu tasarım tamamlanmıştır.Eğer küçük bir salona sahip iseniz hiç telaş yapmanıza gerek yok  dekoratif fikirler ailesi olarak sizlere yardımcı olacağız.

Şimdi küçük bir salona sahip iseniz kullanacağınız ekipmanlar çok önemli bu örnekteki gibi metal çerçeveli bu kitaplık hem daha büyük bir depolama alanı ve daha az yer kaplayacaktır. Ve parçalanabilir olması da ergonomik bir kullanım sunmaktadır.Küçük salon dekorasyonları adı altında incelediğimiz bu örnekte çekirdek bir aile için ikili bir koltuk ve bu koltukla uyumlu olacak bir orta sehpa ile tasarım tamamlanmıştır. Camın önüne konulmuş küçük bir çalışma masası aynı mekanda birkaç fonksiyonun birlikte kullanılması gereklidir. Birkaç fonksiyonu da birlikte kullanmanız gerekebilir.

Mutfak ile birlikte kullanılan bu salonda büyük bir koltuk kullanılmış bunun yanında ise iki kişilik bir puf konularak oturma alanı düzenlenmiştir. Mutfak ile arasına konulan yuvarlak camlı bir yemek masası ve üç sandalyesi ile yemek masası da bu iki fonksiyonu birbirine bağlayacak şekilde tasarlanmıştır.

L bir köşe takımı ile birlikte düşünülen bu salonda dekoratif amaçlı ve fonksiyonel amaçlı bir ürün ile tasarım tamamlanmış hem estetik hem de modern bir hava katılmıştır. Mekanın duvar renkleri ve mobilya ve dekoratif ürünlerin renk doku uyumu oldukça hoş hava oluşturmuştur.

Bu yazı tamamen tanıtım amaçlı yazılmıştır. Umarım sizlere faydalı olmuşuzdur.

Küçük Salon Dekorasyonu Örnekleri

HAKKINDA admin

Editörün Seçtikleri

Modern koltuk takımı önerileri

Salonumuz da oturma odamız da yerine göre balkonumuzda ve mutfağımızda kullandığımız koltuk takımlarında her geçen gün yeni tasarımlar çıkmaktadır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir