Ana Sayfa / Banyo / Küçük banyolar için +10 dekoratif fikir
beyaz banyo dekorasyonu

Küçük banyolar için +10 dekoratif fikir

Evlerimiz en önemli mekanlarından birisi olan banyolarımızın küçük ve kullanışsız oluşu bir çoğumuzun yaşadığı sıkıntılar arasında yer almaktadır.

Bu sıkıntıları ortadan kaldıracak dekoratif tüyoları sizlerle paylaşıyoruz.

Banyomuzu daha büyük gösterebilmek için açık renkli meteryaller seçmemiz gerekmektedir, açık renklerin daha ferah ve daha büyük bir mekan algısı yarattığı gibi tam tersi koyu renkler de daha basık ve küçük mekan algısı yaratmaktadır.

Renk seçimlerine karar verdikten sonra ikinci dikkat etmemiz gereken unsur ayna, banyomuzda ne kadar büyük ayna kullanabilirsek o kadar yansıma yapacaktır ve banyomuz daha büyük gözükecektir.

( Ayna detayı bütün mekanlar için geçerlidir.)

Banyomuzda dikkat etmemiz gereken bir diğer kriter fayanslarımız  , fayanslarımızın boyutu ne kadar küçük olursa banyomuz  o kadar büyük  gösterir , bu yüzden büyük fayanslardan kaçmakta fayda var.

Küçük gibi gözüken başka detaylara dokunalım. Banyomuzda geniş raflar yerine dar ve yüksek raflar kullanmakta fayda var .

Son detayımıza gelecek olursak şeffaf geçirgen duşa kabinler kullanmanızı öneririz , perde gibi bölücü elemandan kesinlikle kaçınılmayız.

Banyolarımız büyük veya ideal ölçülerde ise bunlarla ilgili paylaşacağımız yazımızı da okuyabilirsiniz

HAKKINDA admin

Editörün Seçtikleri

2020 banyo dolap modelleri

2020 Banyo Dolap Modelleri

  2020 Banyo Dolap Modelleri 2020 banyo dolap modellerini bu yazımızda inceleyerek sizlere banyo dekorasyonunuzun …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir