Ana Sayfa / Güncel / Ev dekorasyonunda beyaz esintisi

Ev dekorasyonunda beyaz esintisi

Ev dekorasyonun en çok kullanılan renklerden başında beyaz gelmektedir , ama hiç kimse beyazı konseptin ana rengi olarak düşünmüyor hep yan renklerde kullanılan renk olarak karşımıza çıkmaktadır. Ev dekorasyonunda beyaz esintisi içeriğimizi bütün ön yargılarınızı yıkmak için hazırladık ….

Beyaz renk genellikle İskandinav tarzı dekorasyonlar da kullanılmEv dekorasyonun en çok kullanılan renklerden başında beyaz gelmektedir , ama hiç kimse beyazı konseptin ana rengi olarak düşünmüyor hep yan renklerde kullanılan renk olarak karşımıza çıkmaktadır. Ev dekorasyonunda beyaz esintisi içeriğimizi bütün ön yargılarınızı yıkmak için hazırladık ….aktadır. Bunun dışında çok fazla göremiyoruz beyaz rengini, en temel sebep olarak da kiri çok belli etmesidir.

Bu dezavantajı olmasa beyaz renk dekorasyonlara en çok yakışan renktir. Titiz ve dikkatli bir insansanız beyaz renkten dekorasyon yapmak tam size göre bir tercih olacaktır.

Beyazın rengin hâkim olduğu dekorasyonda en büyük artı kullandığınız diğer renklerin patlaması kendini çok daha rahat bir şekilde göstermesidir. Beyazın yanında kullanılan soft renkle müthiş bir ambiyans yakalanabilir.

EV DEKORASYONUNDA BEYAZ ESİNTİSİ

HAKKINDA admin

Editörün Seçtikleri

İtalyan boya (stucco boya) nedir ?

İtalyan boya ( stucco boya) nedir? Bu boyayı neden tercih etmeliyiz veya neden tercih etmemeliyiz gibi bilgileri sizlerle paylaşıyoruz. Avantaları ve dezavantajları nelerdir siz değerli okurlarımızla paylaşıyoruz….

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir