Ana Sayfa / Mobilyalar / En Güzel Oturma Odası Tasarımları Ve Mobilyaları

En Güzel Oturma Odası Tasarımları Ve Mobilyaları

En Güzel Oturma Odası Tasarımları Ve Mobilyaları

2020 de hem içinizi ısıtacak hem de oturma odanıza modern ve estetik bir hava katacak tasarımlar ve en güzel oturma odası tasarımları ve mobilyaları örneklerini bu yazımızda bir araya getirdik. Şimdi gelin hep beraber bu örnekleri inceleyelim.

2020 OTURMA ODASI VE MOBİLYALARI

Eğrisel bir forma sahip olan bu oturma odasında o duvara uygun bir köşe takımı tasarlanmıştır. Forma uygun tasarlanan bu köşe takımı kullanım açısından ve yer kaplama açısından uygun bir tasarım olmuştur. Parçalı tasarlanmış Ahşap altlığı hem portatif bir kullanım hem de estetik bir tasarım elde edilmiştir. Gri renkte döşemesi de bu sonucu ortaya çıkarmıştır.

Beyaz renkli oval oturma grubu bütüncül bir tasarım olmasına rağmen iki parçalı olarak tasarlanmış olması kullanım rahatlığı sağlamaktadır. Tasarıma uygun olarak yapılan iki adet tekli koltuk ile oturma odası en güzel oturma odası tasarımları ve mobilyaları arasında yerini almıştır.

Tamamen sade ve klasik bir tasarıma sahip olan bu oturma odasında mobilyalar sade mavi renkli koltuklardan oluşturulmuştur ama duvardaki mavi boya bütünü bozmadan sade bir tasarım elde edilmiştir.

Gri dokulu döşemesi ile estetik bir havası olan bu koltuk yardımcı ekipmanları ile kendini ön plana çıkarmıştır.

Mutfak ile birlikte tasarlanmış bu oturma odasında bej renkli bir köşe takımı televizyon ünitesinin tam karşısında konumlandırılmıştır. Ergonomik kullanıma sahip köşe takımında döşeme ve yastık detayları modern bir çizgiye sahip olmasını sağlamıştır.

Büyük bir oturma odasına sahip iseniz bu tasarım tam size göre bir tasarım olacaktır. Üçlü bir koltuk ve iki tane tekli koltuk karşılıklı kullanımı kullanım ve yerleşim kolaylığı sağlamaktadır. Orta sehpanın siyah renkli profil ayakları ile estetik ve hoş bir tasarıma sahiptir. Oturma odası sadece koltuk takımından ibaret değildir. Tasarımınızı tamamlayacak alternatif objeler eklemek tasarımınızı ön plana çıkaracaktır.

Vintage bir tasarıma sahip olan bu koltuk insanın içini ısıtan renk, doku ve tasarıma sahiptir. Ahşap detayları ile kendini öne çıkaran estetiği ile oturma odanızın baş köşesine koyacağınız güzel bir mobilya olarak karşımıza çıkmıştır. En güzel oturma odası tasarımları ve mobilyaları başlığımız altında en çok hoşuma giden mobilyaların en başına geçmiştir.

Duvara yaslanmış bu modelde sırt dayama yerinin olmaması bir tezat oluşturdu ise de yastıklar ile bu tezat çözülmüştür. Ayaklarınızı uzatıp rahatça oturabileceğiniz bu köşe takımı oturma odanızda yerini alacaktır.

HAKKINDA admin

Editörün Seçtikleri

2020 Zigon Sehpa Modelleri

2020 Zigon Sehpa Modelleri Sehpalar evlerimizde her zaman dekoratif amaçlı ve fonksiyonel amaçlı bir kullanım …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir