Ana Sayfa / Banyo / Banyo Dekorasyon Fikirleri
9

Banyo Dekorasyon Fikirleri

 

Banyo Dekorasyon Fikirleri

Bu yazımızda banyo dekorasyon fikirleri başlığı altında banyonuzu güzelleştirecek birkaç küçük detay vereceğiz. Genellikle banyolar gün ışığı almayan binaları orta kısmında çözülmüş karanlık alanlar olarak karşımıza çıkmaktadır.

Peki bu mekanları daha ferah ve kullanılabilir mekanlar haline nasıl getireceğiz. Örnekler ile desteklenmiş bir yazı sizleri bekliyor.Gri renkli mobilyalar üzerine oturtulmuş beyaz lavabo tezgahı modern ve estetik bir algı yaratmıştır. Çapraz şekilde atılmış seramikler modern bir etki oluşturmuştur. Eliptik şekildeki ayna ve aynanın iki yanındaki aplikler tasarımı başka bir boyuta getirmiştir.

Siyah beyaz ne kadar zıtlık içerse de aslında bir o kadar da uyumlu bir renktir. Zemindeki gri antrasit kare seramikler duvarlardaki siyah ve beyaz damarları olan kare seramik ile desteklenmiştir. Dediğimiz etki tam olarak burada çıkmaktadır. Tavandaki beyaz boya ile tasarım tamamlanmıştır. Kullanılan beyaz banyo mobilyaları yoğun siyah ve tonları olan renk yoğunluğunu azaltmıştır. Duvardaki çerçevesiz ayna estetik bir detay olarak karşımıza çıkmaktadır. Her anlamda tasarım olarak tüm detayları ayrı ayrı düşünülmüş güzel bir banyo örneğidir.

Modern malzemesi , farklı malzemeleri birlikte kullanılması ve tasarım detayları ile en güzel örnek diyebilirim. Şaşırtmalı bir şekilde yapılan duvar seramikleri modern bir çalışma olmuştur. Koyu renkli ve dokulu ahşap ile yapılmış banyo dolabı siyah malzeme ile detaylandırılması banyoya girdiğimizde ilk dikkat çeken objelerin başında gelmektedir. Bir tasarımı tasarım yapan şey küçük dokunuşlardır. Mesela keskin hatlarla tasarlanmış bu banyo da oval bir ayna muhteşem bir tezat oluşturmuş aynı zamanda da tasarımı başka bir boyuta taşımıştır. Banyo dekorasyon fikirleri başlığımız altındaki sıradan ama bir o kadar modern dokunuşları olan güzel bir olarak karşımızı çıkmaktadır.

Koyu turkuaz renkli duvarlar ve bu renk ile uyumlu bir şekilde tasarlanmış olan mobilyalar , küvet , zemin döşemesi, lavabo mobilyaları ve diğer tasarım öğeleri ile tasarımın zirve yaptığı en güzel örneklerden biridir. Mesela parçalı ahşap ile yapılmış lavabo dolabı ve onun üzerine konulan desenli üst lavabo mermeri düşünülerek yapılmış veya bir tasarım kaygısı olduğunu gösteriyor.

Banyo Dekorasyon Örnekleri

HAKKINDA admin

Editörün Seçtikleri

2020 banyo dolap modelleri

2020 Banyo Dolap Modelleri

  2020 Banyo Dolap Modelleri 2020 banyo dolap modellerini bu yazımızda inceleyerek sizlere banyo dekorasyonunuzun …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir