Ana Sayfa / Balkon ve Bahçe / Bahçe salıncak modelleri

Bahçe salıncak modelleri

Bahçe salıncak modelleri yazımızda keyfine, rahatına düşkün insan için salıncak modellerini, tasarımlarını içiren bir yazı derledik sizler için. Eğer bir bahçeniz varsa yaz günlerinin vazgeçilmezidir salıncaklar.

Ailenizle eşinizle dostlarınızla keyifle vakit geçirebileceğiniz hoş bir atmosfer oluşturan elemandır salıncak. Çeşitli renk ve modelleri vardır, dilerseniz sayfamızın kendin yap kısmından kendinizin yapabileceği salıncaklara da bakabilirsiniz.

Mimarlar bu konuda kendilerini sürekli geliştiriyor tasarım konusunda ve her geçen yeni bir tasarım yeni bir model ortaya çıkıyor. Bahçelerimizin vazgeçilmezi en güzel yerine ait salıncaklar için de bu durum böyledir, sürekli yeni modelleri çıkıyor.

Davul Salıncak

Bahçemde öncelik estetiklik diyorsanız, şık ve modern bir salıncak dursun çok fazla kullanmasam da bir tefriş olarak orda dursun gibi düşünüyorsanız bu konuda davul salıncaklar tam size göredir.

Davul salıncaklar küçük bahçeler içinde düşünülebilir, diğer salıncak modellerine daha küçük boyutlarda üretilmiş tasarımları vardır. Bu model genel olarak tentesiz olarak tasarlanmıştır, tenteli modelleri de mevcuttur. Yağmuru bol iklime sahip bir şehirde yaşıyorsanız tentenizin olmaması sizi sıkıntıya sokabilir.

Yatak Salıncak

Konforu estetikten önde tutanlar için ilk önerebileceğimiz model yatak salıncak modelidir. Bahçe bolca zaman geçirmeyi sevenlerdenseniz yatak salıncaklar tam size göre, oldukça rahat ve konforludur.

Yataklı salıncak modelleri genel olarak tenteli olarak tasarlanmıştır. Tek kişilik, iki kişilik ve üç kişilik tasarımları vardır geniş bir aileye sahipseniz bu salıncağı seçmek avantajlı olacaktır.

Genel olarak ahşap malzemeden üretilen salıncaklar metal ve plastik olarak da üretilebilmektedir.

Metal malzemeli salıncaklar ağır olacağı bahçede yerini değiştirme konusunda sıkıntı yaşayabilirsiniz, plastik malzemede tam tersi çok hafif olabileceği için sert rüzgarlarda yerinden oynayabilir, o yüzden ahşap malzeme bu konuda ön plana çıkmaktadır. En çok satan salıncak modelleri de ahşaptır.

Büyük bir bahçeniz yoksa terasınız için düşünüyorsanız plastik modeli de düşünebilirsiniz. Terasınızın bir saçağı mevcutsa tentesiz bir davul salıncak da alabilirsiniz.

HAKKINDA admin

Editörün Seçtikleri

Bahçe mobilyaları için harika öneriler

Bahçe mobilyalarını anlatırken insanların yaşamında bahçenin ne kadar önemli bir yer tuttuğunu da anlatmak gerekiyor. İnsan yaşamındaki gelişimini anlatarak başlayacağım yazıma, insanlar doğanın tam içinde başlamıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir