Ana Sayfa / Balkon ve Bahçe / Bahçe köşe koltuk takımları

Bahçe köşe koltuk takımları

Yaz günlerinde insanların evlerinde en çok vakit geçirdikleri yer bahçelerdir, evin içerisinde sıcaktan bunalmaktansa bahçede esintinin ve serinliğin keyfini çıkarmak isteniyor. Bütün günün yorgunluğunu atmak için bahçeye keyifle bir şeyler içmek kafa dinlemek vazgeçilmezlerdendir. Bu konuda da en önemli dekoratif fikir, bahçe köşe koltuk takımları seçmek ve bahçenin dekorasyonunda verilebilir. Biz de siz değerli okurlarımız için bahçe köşe koltuk takımları için bir galeri derledik.

Bahçe köşe koltuk takımları seçiminden en çok dikkat etmemiz gereken konu mobilyamızın malzemesidir, çünkü açık havada kullanılacağı için rüzgar yağmur kir ve toz görecektir tahmin edersiniz kötü bir malzemeden üretilmiş mobilyanın ömrü uzun olmayacaktır.

Ahşap, metal ve plastik malzemelerden üretilen mobilyaların plastik malzemelerinin ömrünün daha az olduğu gözlenmiştir. Metal ve ahşap malzemeler daha çok ediliyor. Büyük bir balkonunuz varsa bu mobilyaları balkonlarınızda da kullanabilirsiniz. Mobilyalarını almaya gitmeden önce mobilyanızı kullanacağınız mekanın ölçülerinizi almakta fayda var. Alınan mobilyanın mekana sığmama ihtimali de var çünkü işimizi sağlama almakta fayda var.

Mobilyalarımızı bahçelerde suyla  fazla temas etmeyecek şekilde konumlandırabiliriz. Suyla temas eden malzemelerin ömrü kısalacaktır. Kullanmadığımız zamanlarda da örtü ile örtme imkanımız varsa çok daha iyi olacaktır.

HAKKINDA admin

Editörün Seçtikleri

Bahçe Dekorasyon Fikirleri

Bahçe Dekorasyon Fikirleri Bahçeler , evimizde geçirdiğimizin zamanın beton duvarlar arasında kısılıp kalmasını engelleyen sosyal …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir