Ana Sayfa / Dekoratif Ürünler / 2020 Zigon Sehpa Modelleri

2020 Zigon Sehpa Modelleri

2020 Zigon Sehpa Modelleri

Sehpalar evlerimizde her zaman dekoratif amaçlı ve fonksiyonel amaçlı bir kullanım sunmaktadır. Farklı boyut ve tasarımlardaki zigon sehpalar ile evimizin birçok eksiğini karşılamaktadır. Örneğin salonda kullanılan bir zigon sehpa hem misafirlerin rahat bir şekilde ağırlanmasını sağlayacaktır. Onlara evinizde daha uygun ve rahat bir hizmet ve hürmet imkanı sağlayacaktır.

Parlak metalin iki farklı boyuttaki huniyi birbirine entegre ederek bütüncül bir tasarım elde edilmiştir. Üst tabladaki parlak siyah malzeme ile tasarıma modern ve estetik bir hava katılmıştır. Üç farklı boyut ve yükseklikteki tasarımı ile ergonomik bir tasarım olduğunu kanıtlamıştır.

Üç farklı ayağı ortak bir bağlayıcı eleman ile bağlanması sonucu üçlü bir denge oluşturulmuştur. Hem malzemesi ve dokusu ile sıradanlıktan kurtulmuş estetik bir tasarım olduğunu görmekteyiz. Ayna bir reflektif bir yüzey ile emsallerinden birkaç adım önde olduğunu göstermektedir.

Farklı aksonometrik yüzeyler doğrultusunda elde edilmiş olan sehpa ayakları ile üzerine cevizden yapılmış bir tabla ile tasarım tamamlanmıştır. Üst tabladaki altıgen formdaki estetik tabla ile modern ve estetik bir tasarım yapılmıştır.

Metal sacdan oluşturulmuş ve farklı geometrik şekiller ile düzenlenmiş ayak üzerine ahşabın cazibesini yansıtan yumuşak hatları olan bir tabla yerleştirilmiştir. Ayağın zeminindeki ahşap detaylar ile tasarımda ortak bir dil yakalanmıştır. Eğer salonunuzda kullanacaksanız mobilyalarınız ile muhteşem bir uyum sağlayacaktır. Hem boyutları hem de malzemesi ile modern ve estetik bir etki oluşturacağı su götürmez bir gerçektir.

Siyahın tüm haşmeti ile karşımıza çıktığı modern bir sehpadır. Zikzaklı ve birbirine paralel ayakları ile üst tabladaki detaylar ile güzel bir tasarım elde edilmiştir. Siyahın asaleti tasarımda herhangi bir ekstra detaya gerek bırakmadan bize muhteşem bir örneği inceleme fırsatı vermiştir.

2020 Zigon Sehpa Örnekleri

HAKKINDA admin

Editörün Seçtikleri

2020 Mobimall Şifonyer Modelleri

2020 Mobimall Şifonyer Modelleri Şifonyer geçmişten günümüze dek yatak odalarımızın vazgeçilmez parçalarından biridir. Depolama amaçlı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir