Ana Sayfa / Yemek Odası / 2020 Yemek Odası Takımları

2020 Yemek Odası Takımları

2020 Yemek Odası Takımları

Türkiye de tasarlanan standart evlerde yemek odası olarak ayrı mekan tasarlanmamaktadır. Bu yüzden salonda kullanılmak üzere yemek odası takımları tasarlamaktadır. Bu yazımızda sizlere MOBİMALL yemek odası takımları modellerini inceleyeceğiz.

Burgulu altın rengi ayakları ve beyaz renkteki tablası ile birlikte muhteşem bir estetiğe ve modern bir havaya sahip bu masada yemek yemek bir ayrıcalık olsa gerek. Masaya eşlik eden sandalyeler aynı renkteki ayakları ile masa ile bir uyum içerisindedir.

Yarım daire şeklindeki beyaz ayaklar üzerine oturtulan bu yemek masası yumuşak hatları ile insanın içini okşamaktadır. Tablanın üzerindeki koyu kaplama ile renk yoğunluğu azaltılmıştır. Koyu renkli sandalye döşemeleri ile hoş bir renk uyumu yakalanmıştır.

Masanı alt gövdesi eğimli ve keskin hatları olan modern bir ayak üzerinde yükselmektedir. Bu ayakları ortadan birbirine bağlayan bir orta kayıt ile birleştirilmiştir. Alttaki keskin hatlara rağmen üst tabladaki yumuşak kıvrımlar ile alttaki estetik kıvrımlara üste çıktıkça modern ve yumuşak hatlara bırakmaktadır. Bu üründeki sandalyeler diğer ürünlerden farklı olarak masa malzemesinden farklı malzemeler kullanılarak yapılmıştır. Metal ayaklar kullanılan sandalyelerde oturma alanında daha yumuşak ve kadifemsi bir malzeme kullanırken arka kısmında deri malzeme kullanılmıştır.

Köşeleri oval ve aşağı doğru pahlanan masa tablasının üst sınırında oluşturulan şerit şeklindeki detay ağır ve bütüncül yüzeyi parçalayarak daha hafifletilmiş bir tasarım olarak karşımıza çıkmaktadır. Aşağıya doğru sivrilen ayaklar modern bir etki yaratmıştır. Uçlarındaki parlak metal malzeme ile de farklı malzemelerinde uyum içinde birlikte çalışabileceğini göstermektedir.  Koyu renkli sandalye ayakları ve mavi renkli döşemesi ile bu tasarım desteklenmiştir.

Asimetrik bir tasarıma sahip bu masada her öğesinde bu asimetri hissedilmektedir. Siyah renkteki birbirine geçmiş ayakları ile üst tablaya tutturulmuştur. Üst tabladaki yumuşak hatlar ile bir bütünlük yakalanmıştır. Masa da bahsettiğimiz tüm detaylar sandalye de de hissedilmektedir. Gri döşemesi ile oldukça rahat bir oturma keyfi yaşattığı tartışılmaz bir gerçek olsa gerek.

Bu yazı tamamen tanıtım amaçlı yazılmıştır. umarım faydalı olabilmişizdir.

2020 Yemek Odası Takımları Örnekleri

HAKKINDA admin

Editörün Seçtikleri

Estetik yemek masası dekorasyonları

Estetik yemek masası dekorasyonları yazımızda, Mutfakların ve yemek odalarının vazgeçilmezi yemek masalarının dekorasyonu nasıl olmalı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir