Ana Sayfa / Dekoratif Ürünler / 2020 Televizyon Ünitesi Modelleri

2020 Televizyon Ünitesi Modelleri

2020 Televizyon Ünitesi Modelleri

Bugün 2020 televizyon ünitesi modelleri yazımızda ENGİNCE mobilyanın tv ünitesi modellerini siz değerli okurlarımız için inceleyip bu yazıyı oluşturduk.

Evimizde en çok vakit geçirdiğimiz oturma odamızın vazgeçilmez öğelerinden olan televizyonlarımız sadece sosyal bir aktive aracı olmaktan daha çok birlikte kullanıldığı mobilya ile dekorasyonumuzun bir öğesi olarak karşımıza çıkmaktadır. ENGİNCE mobilya bu dekoratif ürünleri bir seviyeye çıkaran tasarımları ile karşımıza çıkmaktadır.

Tasarımı , rengi ve detayları ve ergonomisi ile bizden tam puan alan bu üründe yoğun olan beyaz malzeme parlak gri malzeme ile yoğunluğu azaltılmış gözü yormayan bir tasarım elde edilmiştir. Simetrik alt çekmeceler bir düzen oluştururken , kapalı dolap ile bir depolama alanı oluşturmuştur.  Raflarla birlikte tasarım bütünlüğü sağlanmıştır.

Ahşabın tün haşmeti ile oluşturmuş olduğu büyüleyici güzellik ENGİNCE mobilya farkı ile karşımıza çıkmaktadır. Bu üründe asimetrik kırılan yüzeyler ile hem modern hem de estetik bir tasarım yapılmıştır. Aynı malzeme ile oluşturulmuş çerçevenin içindeki gri malzeme ile doku farklılığı güzel bir algı oluşturmuştur.

Tabuları yıkan bir tasarım daha. Sadelik bir üründe ancak bu kadar iyi anlatılabilir. Beyaz malzemesi ile göze çarpan bu üründe modern ve estetik kıvrımlara sahip bu tasarım çekmece kulpları ile tasarımı başka bir boyut kazandırmıştır.

Bir mimar olarak en beğendiğim ürün diyebilirim. Ahşap ve  mat siyah malzemenin muhteşem uyumu takdire şayan bir tasarım olmasındaki en büyük etmen olabilir. Ahşabın dokusunun çok güzel bir şekilde hissedildiği ve parlak gri ayaklar ve çekmeceler arasındaki bölücü detaylar ise tasarımı bir üst seviyeye çıkaran en büyük etmenlerden biridir.

Çubuklu ahşapların birbirini takip eden düzenli dokusu bütünü parçalayıp yeniden bir bütün elde etmek gibi sıradanlıktan uzaklaşmış çok realist bir tasarım olarak karşımıza çıkmaktadır. Tv ünitesinin üstündeki dokulu mermer ise farklı malzemelerin uyumunu bir kez daha bize kanıtlamıştır.

Bu yazımızda ENGİNCE mobilyanın ürünleri inceledik umarım sizler için faydalı olabilmişizdir.

Bu yazımız tamamen tanıtım amacı ile derlenmiştir.

2020 Televizyon Ünitesi Örnekleri

HAKKINDA admin

Editörün Seçtikleri

2020 Zigon Sehpa Modelleri

2020 Zigon Sehpa Modelleri Sehpalar evlerimizde her zaman dekoratif amaçlı ve fonksiyonel amaçlı bir kullanım …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir