Ana Sayfa / Ev Tekstili / 2020 Stor Perde Modelleri

2020 Stor Perde Modelleri

2020 Stor Perde Modelleri

Bizim gibi gelenek ve göreneklerine bağlı bir toplum olarak mahremiyet kavramı bizim için çok önemlidir. Bu mahremiyeti sağlayan en önemli faktör perdelerdir. Dış çevre ile evimizin içini ayıran perdeler bu mahremiyetin en önemli parçalarından biridir. Sadece mahremiyeti oluşturmasının yanı sıra evlerimiz için de vazgeçilmez bir dekorasyon parçasıdır. Dekorasyonumuzu tamamlayacak birçok perde çeşidi vardır. Bunlar içerinde en yeni ve en modern olanı stor perdelerdir. Stor perdeler günümüzde birçok farklı mekanda rahatlıkla kullanılabilmektedir. Yatak odası , salon  mutfak vb. mekanlarda kullanılmaktadır.  Gelin hep beraber 2020 stor perde modelleri örneklerini inceleyelim.

Bu model de zikzaklı desenlere sahip bu stor perde de mekanın tasarımında büyük bir etki sağlamıştır. Üçe bölünmüş bir pencereye takılmış bu zikzaklı stor perde de tasarıma bütüncül bir etki sağlamıştır. Beyazlı ve siyahlı desenli bu perde modern bir perde olarak karşımıza çıkmaktadır.

Pembeli mavili çiçek desenleri olan bu stor perde de yatak odanızda ve mutfağınızda gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Hem kullanımı hem temizliği oldukça kolaydır.  Perdenin tek başına modern ve estetik olması yeterli değildir. Mekanın genel dekorasyonu ve duvarları ile uyumlu olması gerekmektedir.

Antrasit renkteki duvar renklerinin koyuluğunu kırmak amaçlı daha açık renkli bir stor perde tercih edilmiştir. Bej renkli bu modelde kahve renkli çiçekler ile tasarım tamamlanmıştır. Beyaz çerçeve detayı ile birlikte hoş ve estetik bir hava katılmıştır. Perdenin mobilyalar ile uyumu ise takdire şayandır.

Boydan bütüncül bir pencereye sahip bu mekanda tüm yüzeyi kaplayan çizgili stor perde hem ortamın mahremiyetini sağlamaktadır hem de dekorasyonu tamamlamaktadır. Koyu bir renk seçilmesinin temel nedeni ortamın dekorasyonunda oldukça açık renkler kullanılmasıdır. Modern ve estetik bir tasarıma sahip olan bu stor perde hem mekan da güzel bir hava oluşmasını sağlamıştır. Bu modelde normal stor perde boyutlarından farklı bir boyut tercih edilmiştir.

Bu stor perde bej rengi ile hoş bir tasarım olduğunu göstermektedir. Dökümlü modeli ile genel tasarımı ile modern ve estetik bir tasarım olmuştur. 2020 stor perde modelleri için siz değerli okuyucularımıza hazırladığımız yazı tamamen tanıtım amaçlıdır.

2020 Stor Perde Örnekleri

HAKKINDA admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir