Ana Sayfa / Dekoratif Ürünler / 2020 Modern Ve Dekoratif Aydınlatma Önerileri
MODERN VE DEKORATİF AYDINLATMA
3

2020 Modern Ve Dekoratif Aydınlatma Önerileri

Modern Aydınlatma Modelleri

Modern ve dekoratif aydınlatmalar evinizin havasına hava katacak önemli detaylardandır. Seçim yaparken mobilyalarınıza evin duvar rengini genel ambiansı göz önünde bulundurarak seçim yapılmalıdır.Yatağınızın yanı başında odanızı aydınlatan odanıza romantik bir hava katan estetik ve modern bir aydınlatma elemanıdır. Kitap okumanızı sağlayan dekoratif bir aydınlatmadır.Modern bir çizgisi olan bu aydınlatma elemanı birkaç tanesini birlikte kullanarak salonunuzda kullanabilirsiniz. Daha spesifik bir alanda da kullanılabilir örneğin yemek masasının üzerinde tamamen farklılaşmış bir alan oluşturmuş olursunuz.

Bu mekanda 2 farklı aydınlatma kullanılmış nedeni 2 farklı renk ile bir zıtlık elde edilmiştir.  Hem modern hem de estetik bir tasarıma sahip bu aydınlatmalar kullanılan mekanları hem öne çıkarmıştır. Hem de tasarımları ile ortamda bir ambians oluşturmuştur.Camın ve metalin buluşması bu aydınlatmada öne çıkan detayların başındadır. Bu buluşma eski ile yeninin modern ile ilkel in buluşması gibidir. Küresel bir cama bağlanmış metal bir aksam bütünlüğü bozmadan tasarımı tamamlamıştır.Aynı lambanın farklı açı ve düzenle farklı düzlemlerde 2 çubuğun üzerine tutturulmuş bir aydınlatma elemanıdır. Tasarım olarak tamamen modern ve estetik duvar apliği , metalin duvar ile bağlantısını sağlayan bağlantı elemanı da bu tasarımı tamamlayan en büyük etmendir.

Bir küre etrafına simetrik bir şekilde yerleştirilmiş çubuklarla modern ve dekoratif bir aydınlatma elemanı oluşturulmuştur. Bu çubuklara bağlı aynı renk  de duylar ile bütünlük sağlanmıştır. Yuvarlak ampüller ile de tasarım tamamlanmıştır.Tamamen yumuşak yüzeyler  ile bir simetri ile oluşturulmuş bir aydınlatma elemanı bir çok farklı amaç ve farklı mekanlarda kullanılabilir.Eski gaz lambası dokusu olan lale ye benzeyen cama entegre edilmiş duyu ile bizi gaz lambasının kullanıldığı yıllara götürmektedir. Camdaki o isli doku bu hissi daha çok ön plana çıkarmaktadır.Bir tesisat lambasına entegre edilmiş lamba ile endüstri ve teknolojinin buluşması ortaya çıkmıştır. Borunun içine gizlenmiş duyun  tasarıma etkisi çok büyüktür.

2020 aydınlatma modelleri hakkında oluşturduğumuz galeri tamamen tanıtım amaçlı oluşturulmuştur. Umarım faydalı olmuşuzdur.

 

Aydınlatma Örnekleri

HAKKINDA admin

Editörün Seçtikleri

2020 Televizyon Ünitesi Modelleri

2020 Televizyon Ünitesi Modelleri Bugün 2020 televizyon ünitesi modelleri yazımızda ENGİNCE mobilyanın tv ünitesi modellerini …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir