Ana Sayfa / Mobilyalar / 2020 Modern Köşe Takımları

2020 Modern Köşe Takımları

2020 Modern Köşe Takımı

2020 modern köşe takımları konu başlığı altında oturma odanızda veya salonunuzda gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz modern köşe takımlarını siz değerli okurlarımız için MACİTLER mobilyanın köşe takımlarını inceleyeceğiz.

Kirli beyaz renkte olan döşemeleri standart tasarımların üstünde güzel bir etki oluşturmuştur. Metal ayaklar alttan döşemeyi boylu boyunca saran bir strüktür gibi döşemeyi taşımaktadır. Aynı renk ve malzemedeki orta sehpa üst tablası ile bütüncül bir tasarım olarak karşımıza çıkmaktadır. Farklı boyut ve yükseklikteki oturma alanları ile birçok farklı kullanıcı için ergonomik bir tasarım sağlıyor. Döşeme rengi ve malzemesi ile aynı olan yastıklar ile fonksiyonel olarak farklı kullanıma imkan sağlamaktadır.

Modern ve estetik bir tasarım olan bu üründe yapılan tasarım doğrultusunda oturma alanında bir bütünlük oluşturuldu ise de sırt yaslama alanında bu bölüm kısmi olarak bölünmüştür. Koyu renkli ahşaplar ile iskeleti oluşturulan bu köşe takımında oturma alanına uzatılan ahşaplar ile estetik bir hava yakalanmıştır. Orta sehpa da ise metal ayaklar üzerinde köşe takımındaki ahşap ile aynı olan malzeme kullanılmış tasarım ve malzeme dili bozulmamıştır.

Siyah deri malzemeden yapılmış bu ürün siyahın asaletinin ortaya çıktığı en güzel ürünlerden biridir. 2020 modern köşe takımları başlığımız altında en modern ve estetik ürün olarak karşımıza çıkmaktadır. Farklı renkteki yastıkları yoğun siyah rengin ağırlığını kırarak hafifletmiştir. Yuvarlak bir forma sahip olan orta sehpa katı olan bu tasarımın dilini yumuşatmıştır.

Bir önceki örnekte olduğu gibi yine siyah derinin kullanıldığı ama tasarım olarak tamamen farklılaşan bir örnek  olarak karşımıza çıkmaktadır. Koyu renkli ahşaplar ile desteklenmiş olan bu köşe takımında orta sehpanın üst tablasında kullanılan malzeme tasarımı bütünden ayıran farklı bir obje gibi davranmıştır.

Koyu yeşil deri daha spesifik bir tasarımın başlangıcı olarak gayet modern ve estetik bir tasarım olarak karşımıza çıkmaktadır. Derinin rengi ve dokusuna oranla daha açık renk ve dokudaki ahşap ile tasarım tamamlanmıştır. Aynı ahşap orta sehpa da da kullanılarak tasarım devam ettirilmiştir.

Bu yazımızda MACİTLER mobilyanın köşe takımlarını inceledik. Umarım siz değerli okuyucularımız için faydalı olabilmişizdir.

Bu yazı tamamen tanıtım amaçlı derlenmiştir.

2020 Köşe Takımı Örnekleri

HAKKINDA admin

Editörün Seçtikleri

Salon Dekorasyonu

Göz Kamaştırıcı Salon Dekorasyonları Salonlar evlerimizin ayrıcalıklı mekanlarıdır. Bizim kültürümüz gereği misafir baş tacıdır. Salon …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir