Ana Sayfa / Oturma Odası / 2020 MODERN KOLTUK MODELLERİ
kanepe modelleri
kanepe modelleri

2020 MODERN KOLTUK MODELLERİ

2020 Modern Koltuk Modelleri

Modern koltuk modelleri  hakkında siz değerli okuyucularımıza bilgi vermek amaçlı 2020 de en çok kullanılan ,modern ,ergonomik  kaliteli  ürünleri tanıtmaya çalışacağız.Koltuklar mobilyalar arasında en çok aktif kullanıma sahip ev ekipmanlarının başında gelmektedir. Bayanlar için koltuklarda yukarıda saydığımız özelliklerin yanı sıra birde kolay temizlenebilir olması gerekmektedir. Açık renkli mobilyaların en büyük sorunları kiri ve lekeyi çok net bir şekilde belli etmesi açık renkli mobilyalar için bir dezavantajdır. Eğer yoğun bir misafir kitlemiz var ise veya aktif bir şekilde kulanıyor isek koyu renkli koltuklar seçmeye dikkat etmeliyiz.

Şimdi gelelim koltuk çeşitlerimize…

Bu üründe kahve kadifemsi dokusu olan bu koltuk hem temizlik açısından kolay olabilecek bir üründür. Aynı zamanda üzerinde uzunca vakit geçirebileceğiniz rahat rahat oturabileceğiniz dinlenebileceğiz bir koltuktur. Ayaklarındaki parlak metal ayak ise bu koltuğa estetik ve modern bir hava katmıştır.Bu tekli turuncu koltuk bizim günümüz modern hayatından alıp 80 lerin mobilya esintilerini hissettiriyor. Böyle bir ürünü  turuncu ile aykırılık oluşturacak bir mobilya takımı ile kullanılır ise hem zıtlığın getirmiş olduğu bir uyum hem de farklı rengi ve deseni ile modern bir hava katacaktır.Eğer bu renk bir mobilya seçiyor iseniz arka fon önemli noktadır. Modern bir havasının olmasının yanında sıradanlık esintileri de olan bir mobilyadır.

2020 koltuk modelleri başlığımız altında incelediğimiz en sade ve estetik koltuk modellerinden biridir. Malzemesi dokusu ve tasarım detayları sade bir havası olmasına rağmen bu detaylar bu ürüne estetik bir hava katmıştır.Krem renkli bu koltuk modeli bir köşe takımı olarak kullanılmıştır. Modern ve estetik bir havası olan orta sehpası ile tasarım bütünlüğü korunmuştur. Farklı renk ve dokudaki yastıkları ile bir tasarım dili oluşturulmuştur.Bej renkli kadife dokulu kumaştan yapılmış döşemeleri gayet hoş ve rahat bir kullanım sağlamaktadır. Bütün tasarımın her detayında bu malzeme kullanılmaktadır. Farklı desen ve renkteki yastıkları ile birlikte çok hoş görünmektedir.

Bu yazı tamamen tanıtım amaçlı yazılmıştır.

Koltuk Örnekleri

HAKKINDA admin

Editörün Seçtikleri

Küçük ev dekorasyon fikirleri

İnsanları çalışma şartları , yaşam şekilleri değiştikçe yaşama mekanı ihtiyaçları da değişmektedir. Önceden büyük ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir