Ana Sayfa / Dekoratif Ürünler / 2020 Mobimall Şifonyer Modelleri

2020 Mobimall Şifonyer Modelleri

2020 Mobimall Şifonyer Modelleri

Şifonyer geçmişten günümüze dek yatak odalarımızın vazgeçilmez parçalarından biridir. Depolama amaçlı kullanılan bu eleman aynı zamanda dekoratif bir ürün olma özelliği de vardır. Bu ürün seçiminde dikkat edilmesi gereken bazı önemli noktalar var onlara dikkat etmelisiniz. Örneğin yatak odanızın yerleşim planına ve boyutlarına uygun olması en önemli etmenlerden biridir.  Aynı zamanda estetik ve modern olması da diğer bir belirleyici kriterdir. Yatak odası takımınızı alırken bu ürünü almadı iseniz sonra dan ilave edecekseniz renk ve doku uyumuna da dikkat etmelisiniz. 2020 mobimall şifonyer modelleri yazımızda siz değerli okuyucularımıza galeri eşliğinde bu yazıyı derledik.

Antrasit malzemenin  siyah metal ayak ve çerçeve ile uyumu muhteşem bir detay oluşturmaktadır. antrasit malzemenin üzerindeki geometrik şekillerin farklı boyut ve şekilde bölünmesi değişik bir harmoni oluşturmuştur. metal çerçeve ile  Aynı renk ve dokudaki malzeme ile yapılan çekmece kulpları da güzel bir detay oluşturmuştur.

Ahşabın doğal ve güzel dokusunun parlak metal eşliğinde birlikte oluşturdukları o güzel detay bu örnekte ortaya çıkmaktadır. Tasarımı , boyutları ve malzemesi ile benzerleri arasında hemen ön plana çıkmaktadır. Estetik ve parlak malzemeden yapılmış iki ayak üzerinde yükseltilmiş bu şifonyer her detayı ile göz kamaştırmaktadır. Eşit şekilde bölünmüş dolap bölümünün üstündeki iki çekmece ile depolama alanı için yeterince yer oluşturulmuştur.

Ahşabın tasarım ile buluşması bu olsa gerek. Asimetrik bir tasarım formuna sahip bu şifonyer malzemesi ve detayları ile en güzel örneklerden biridir. Kıvrımlı ayakları bir estetik detay oluşturulmuştur.

Bir mimar olarak en beğendiğim örnek bu diyebilirim. Tasarımı ,materyalleri ve pahlı detayları ile takdire şayan bir tasarım olduğunu kanıtlamıştır. Yuvarlak kesitli borulardan oluşturulmuş pramidal ayaklar üstünde yükseltilmiştir. Her açıdan bakıldığında farklı bir detay oluşturulmuştur. Kirli beyaz renkteki malzemenin içine yerleştirilmiş gri malzemeler ile farklı detaylar oluşturulmuştur. Küre şeklindeki çekmece kulpları dikey düzlem üzerinde öne çıkarılarak sıradanlıktan kurtarmıştır tasarımı. Bu ürünü yuvarlak ayna ile tamamlanması yumuşak hatları olan yani pahlı kenarlar ile güzel bir uyum oluşturmuştur.

2020 Mobimall Şifonyer Örnekleri

HAKKINDA admin

Editörün Seçtikleri

2020 Zigon Sehpa Modelleri

2020 Zigon Sehpa Modelleri Sehpalar evlerimizde her zaman dekoratif amaçlı ve fonksiyonel amaçlı bir kullanım …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir