Ana Sayfa / Genç Yatak Odası / 2020 Mobimall Genç Odası Modelleri
2020 mobimall genç odası modelleri

2020 Mobimall Genç Odası Modelleri

2020 Mobimall Genç Odası Modelleri

2020 mobimall genç odası modelleri yazımızda MOBİMALL ürünleriniz inceleyeceğiz.

Günümüz genç odası mobilyalarında gençlerin istekleri ve zevkleri doğrultusunda tasarımları yapmak ve uygulamak gereklidir. Genç odası denince akla ilk gelen şeyler tasarımın özgür ruhlu bir tasarım olması sıradanlıktan kurtulmuş özgün bir tasarım olması gereklidir.

Şimdi gelin MOBİMALL un ürünlerini hep birlikte inceleyelim.

Bu üründe farklı renklerin birbiri ile uyumu hemen göze çarpan detaylardan biridir. Sade bir tasarıma sahip olmasına rağmen modern ve estetik tasarım detaylarına sahip olması bu ürünü ön plana çıkarmaktadır. Pembe, mavi ve beyazın uyumu hemen her üründe karşımıza çıkmaktadır. Buda üründe bir tasarım dili oluşturmaktadır.

Yatakdaki beyaz ve ahşap detayların uyumu ilk dikkatimi çeken noktalardan biridir. Yatak başlığındaki döşeme ise klasik üslup katmıştır bu mobilyaya.

Elbise dolabı da sizin dikkatinizi çekti değil mi ? üç farklı rengin altın rengi sırmalar ile detaylandırılıp birlikte kullanılması takdire şayan bir detay olmuştur. Beyaz renkli kapaklar ve yanındaki koyu antrasit çerçevenin içine yerleştirilmiş ayna ile dolap fonksiyonel  bir boyut kazanmıştır. Bu saydığımız detayların tüm mobilya ürünlerinde karşımıza çıkması bütüncül bir tasarım olarak düşünüldüğünü ortaya koymaktadır.

Gençlerin o özgür ruhlarından ilham alarak tasarlanan bu mobilyada gençlerin aykırı yapılarını ön plana çıkartacak bir tasarım yapılmıştır. Koyu renkler ile yapılan tasarımda tasarımın renk uyumuna aykırı olarak seçilen sarı renk modern ve estetik bir tasarım dili yakalamasının en büyük faktörlerinden biridir.

2020 MOBİMALL GENÇ ODASI MODELLERİ olarak önceki örneklere benzer örnek modeller

Daha çok koyu renklerin hakim olduğu bu genç odası takımında açık renkli detaylar ile bu üründeki koyu renk yoğunluğu azaltılmıştır. İki çekmeceli ve aynalı dolap ile çok amaçlı fonksiyonel bir ürün olarak karşımıza çıkmaktadır.

Beyazın ,sadelik ve estetik ile buluşması bu ürünün her  detayında çok rahatlıkla görebilirsiniz. Masa ve baza da kullanılan metal ayaklar modern ve estetik bir hava katmıştır. Beyaz rengin hakim olduğu bu genç odası modelinde parça parça girilen ahşap detaylar hoş bir tasarım oluşturmuştur. 2020 mobimall genç odası modelleri yazımızın sonuna geldik.

Genç odalarından kullanılan birkaç ürünü de sizinle paylaşacağız.

2020 Mobimall Genç Odası Örnekleri

HAKKINDA admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir