Ana Sayfa / Mobilyalar / 2020 Berjer modelleri
2020 Berjer modelleri
DEKORATİF BERJER MODELLERİ

2020 Berjer modelleri

2020 Berjer modelleri yazımıza başlamadan önce berjer nedir? kelime anlamı nereden gelmektedir? Bunları öğrenelim daha sonra berjer modelleri yazımıza devam edelim.

Berjer koltuk arkası kabarık yanları destekli uzun tekli koltuk anlamına gelen Fransız koltuğudur, halk dilinde dinlenme keyif koltuğu olarak da bilinir. Günümüz tasarım dünyasında tasarımcılar sürekli yeni modeller ve yeni tasarımlar ortaya çıkıyor bu bir yönden güzel bir şey ama kötü yanı yeni aldığınız bir eşya bir iki sende demode kalabiliyor.

Berjerler bu konuda çok farklı, modası geçmeyen demode olmayan bir oturma birimi aradan yıllar geçse bile berjerinizin modası asla geçmez, nostaljik arabalar gibi yıllandıkça değerlenir, özel tasarım berjerleri yıllar boyunca kullanabilirsiniz.

MODERN BERJERLER …

Hepimiz tek renk oturma gruplarına alışmış olabiliriz yıllarca bunu gördük ve bu anlayışı yıkmak zor olacaktır ama yavaş yavaş evlerde görmeye başladığımız bir modeldir. Normal koltuk takımlarınızın olduğu mekan ince düşünülerek alınmış bir berjerle birlikte bambaşka bir hava kazanacaktır.

Koltuk takımlarını önceden aldığımız zaman 10 sene kullanabilirdik, ama günümüz de çok çabuk demode olduğu için aslında maliyetlidir, berjerlerin en büyük avantajı budur, aldığınız havalı bir berjeri yine senelerce kullanabilirsiniz.

Odanın büyük penceresinin olduğu köşeyi berjerle baştan dekore edebiliriz, sürekli yeni bir perde almak veya koltuk almak köşe takımı almak pahalı olabilir ama berjer almak daha ekonomik olabilir.

Kendimize berjer ve küçük bir sehpa ile okuma köşesi dekore edebiliriz, veya berjer ve masa kombini ile güzel bir çalışma köşesi hazırlayabiliriz, hiçbir şey koymadan sadece berjerle bile güzel modern bir dinlenme köşesi dekore etmemiz mümkün.

Bir berjerler çok farklı alternatifler elde etmemiz mümkün hafif olduğu için mutfak da oturmak istiyorsanız alın mutfağın bir köşesine koyun dilerseniz alın balkonunuza koyun çay keyfi yapın çünkü çok şanslısınız ki bir berjeriniz var.

2020 Berjer modelleri başlığında genel olarak söylenebilecek detaylar bunlar, yazımızı okuyup yine de karar veremediğiniz noktalar olursa sitemizin iletişim kısmından mimarlarımızla iletişime geçebilir dekorasyon konusunda fikir alabilirsiniz.

HAKKINDA admin

Editörün Seçtikleri

2020 Mobimall Şifonyer Modelleri

2020 Mobimall Şifonyer Modelleri Şifonyer geçmişten günümüze dek yatak odalarımızın vazgeçilmez parçalarından biridir. Depolama amaçlı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir