Ana Sayfa / Banyo / 2020 Banyo Dolap Modelleri
2020 banyo dolap modelleri
2

2020 Banyo Dolap Modelleri

 

2020 Banyo Dolap Modelleri

2020 banyo dolap modellerini bu yazımızda inceleyerek sizlere banyo dekorasyonunuzun en önemli öğelerinden olan banyo dolabı hakkında bilgi vereceğiz.

Gelin şimdi örnekleri birlikte inceleyelim.Bu örnekte klozetin üstünde kullanılan dolap derinliği az olmasına rağmen bölünmüş iç bölümleri ile hem kullanışlı hem de estetik bir kullanım sunmaktadır. Aynı zamanda ayna kullanımı da bu küçük banyoda bir derinlik hissi vermiştir. Ahşabın ve beyazın uyumu estetik ve modernlik anlamında her zaman ön plandadır.Banyolarımızın en önemli parçalarından olan dolaplar hem kullanışlı hem modern hem de estetik olması önemli klasik tarzda tasarlanmış bu banyoda Retro seramikler ile klasik tasarım devam ettirilmiştir. Dolaptaki modern detaylar ile ön plana çıkmıştır.

Duvar boyunca yatay bir şekilde kullanılan aynanın altında beyaz bir ahşap banyo dolabı modern detaylara sahip bir banyo dolabı karşımızdadır. Bej rengi küçük kareli seramikler ve beyaz renkli ahşap banyo dolapları ile bir bütünlük sağlanmıştır.Bu başlık altında incelediğimiz en şık en modern ve en estetik banyo dolabı örneği işte budur. Antrasit renkli seramikler  ve daha koyu mobilya rengi ile uyumu modern bir hava katmaktadır. Duvardan önde duran aynaların arkasındaki dolaplar bu bütüncül tasarıma işlevsellik sağlamıştır. Büyük çekmeceli bu banyo dolabında ikili bir kullanım sunulmaktadır. Böyle bir banyo dolabı daha büyük ölçekli banyolar için oldukça kullanışlı olacaktır.

Tüm yüzeye entegre edilmiş büyük aynanın altında yapılmış beyaz renkli banyo dolabı güzel örnekler arasında yerini almıştır. Bu örnekte bir fazla bölünmüş çekmeceli bölümleri ile havlularınız için fazlasıyla depolama alanı sağlanmıştır. Çekmeceler arasındaki gri detaylar ise bu banyo dolabını bir adım öne çıkarmıştır. 2020 banyo dolabı modelleri başlığımız altındaki en modern örneklerden biridir.Siyah bir duvara bağlanmış bu banyo dolabı meşe rengi ahşap bir malzemeye sahiptir. Üzerine oturtulmuş  beyaz renkli lavabo zıtlık sayesinde bir uyum oluşturmuştur. Yuvarlak ayna ile de bir aykırılık sağlanmıştır.

Bu yazımız hakkında oluşturmuş olduğumuz galeri tamamen tanıtım amaçlıdır. Umarım faydalı olmuşuzdur.

Banyo Dolap Örnekleri

HAKKINDA admin

Editörün Seçtikleri

Banyo Dekorasyon Fikirleri

  Banyo Dekorasyon Fikirleri Bu yazımızda banyo dekorasyon fikirleri başlığı altında banyonuzu güzelleştirecek birkaç küçük …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir