Ana Sayfa / Dekoratif Ürünler / 2020 Avize modelleri
2020 avize modelleri

2020 Avize modelleri

2020 Avize modelleri yazımız da, başlıkta da belirttiğimiz gibi avize modellerinden, evime ofisime en uygun avize modelini nasıl seçerim gibi bir takım sorulara cevap bulmaya çalışacağız.

Günümüz modern dünyasında tasarım anlayışı çok değişmiştir, önceden endüstriyel tasarımlar rağbet görürken, artık daha doğal tasarımlar, el yapımı tasarımlar ilgi görmektedir.

Avize modellerinde de bu durum aynıdır. Artık insanlar evlerinde avizelerini sehpalarını mumluklarını çerçevelerini. Vb eşyalarını kendileri tasarlamaktadır. Tasarımı yaparken hem zevk alıyorlar hem de güzel bir tasarım yapıyorlar hayata geçirdikleri bu tasarımı sosyal medyada paylaşmaktan mutluluk duyuyorlar.

Bu tarz tasarımlar sitemizin kendin yap bölümünde mevcuttur o kısımdan sizde bakabilirsiniz. Avizeler modelleri modern bir dekorasyonda olmazsa olmazlardandır.

MODERN AVİZE MODELLERİ

2020 Dekoratif aydınlatma

Yaz dönemlerinde yarı açık mekanlarınızı aydınlatacağınız ve modern bir şekilde dekore edebileceğiz aydınlatma modeli, bu aydınlatmanın en farklı yanı dokusu ve rengi…

2020 Dekoratif aydınlatma

Rengarenk avize modelleri

Rengarenk ve canlı bir dekorasyon yapmak istiyorsanız bu avizeler tam size göre olacaktır. Bu tarz avize modellerini revize ederek kendiniz de yapmayı deneyebilirsiniz, bu konuda sayfamızın kendin yap bölümünü ziyaret edip hiç masraf yapmadan dekorasyon yapmayla ilgili tüyolar alabilirsiniz.

Metal avize modelleri

Eskitilmiş metal avizeler , silindir şeklinde formuyla ve bu formdaki deliklerden süzülen ışıklarla kullanıldığı mekana modern ve dekoratif bir hava katacaktır.

Altıgen Avize Modeli

2020 Dekoratif aydınlatma

Altıgen şeklindeki bu metal aydınlatma günümüzde oldukça yaygın olarak kullanılmaktadır. Genel olarak kafeler de kullanılan bir avize modelidir.

Petek avize modelleri

Çizgisel olarak tasarlanmış bu dekoratif aydınlatma modeli sadelik ve şıklığı temsil ediyor.

GELENEKSEL TARZDA AVİZE MODELİ

2020 Dekoratif aydınlatma

LİNEER AVİZE MODELİ

Geleneksel tasarım sevenler için bu şık avize modelini kullanarak estetik bir dekorasyon yapabilirsiniz. Sarı ve turuncu ışıklar kullanıldığı mekana sıcaklık hissi verir ve o mekanda bolca zaman geçirmek isterseniz o mekanda yapılan bütün eylemler daha sıcak ve keyifli olacaktır.

2020 Avize modelleri başlığında genel olarak söylenebilecek detaylar bunlar, yazımızı okuyup yine de karar veremediğiniz noktalar olursa sitemizin iletişim kısmından mimarlarımızla iletişime geçebilir dekorasyon konusunda fikir alabilirsiniz.

 

HAKKINDA admin

Editörün Seçtikleri

2020 Televizyon Ünitesi Modelleri

2020 Televizyon Ünitesi Modelleri Bugün 2020 televizyon ünitesi modelleri yazımızda ENGİNCE mobilyanın tv ünitesi modellerini …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir